Үздік 10 оқытушылар рейтингі ОмГМА
Білім беру тарихындағы осы күн
23 июня 1762 года. Петергоф. Раннее утро.
Императрица Екатерина Алексеевна пребывала в своих покоях. Накануне, 22 числа, к ней прибыл из Петербурга камергер Понятовский, передав тревожные вести. Разговоры о заговоре против ...
Жалғасын оқу
4.45
из 5
★★★★☆
Сайт:
http://www.omsk-osma.ru/
Барлық ақпарат ашық интернет көздерінен алынған. Ақпаратты жоюды жазбаша сұрауға болады
[email protected]
AI пікірлер талдауы
Оқытушы туралы
Өзі туралы
Оқытушы әзірше «Өзі туралы» бөлімін толтырмаған. Мұнда ғылыми қызығушылықтар, оқыту тәсілі және кәсіби тәжірибе туралы мәліметтер болуы мүмкін.
Дәреже және атақ
Мәлімет көрсетілмеген
Оқытатын пәндер
Көрсетілмеген
Бөлім уақытша бос. Университет туралы фотосуреттер мен ақпаратты жіберіңіз [email protected] біз оны орналастырамыз Профессор Рейтинг!
Блог
Соңғы жазбалар — дәріс конспектілері, хабарландырулар және жиі қойылатын сұрақтарға жауаптар.
Рейтинг (14)
Материалды жеткізу қабілеті
0
Тақырыптың тартымдылығы
0
Емтиханды тапсырудың қиындығы
0
Көрнекі және техникалық оқыту құралдарын пайдалану
0
Тақырыптың практикалық пайдасы
0
Әзіл сезімі
0
Үздік 10 оқытушылар рейтингі ОмГМА
Білім беру тарихындағы осы күн
23 июня 1762 года. Петергоф. Раннее утро.
Императрица Екатерина Алексеевна пребывала в своих покоях. Накануне, 22 числа, к ней прибыл из Петербурга камергер Понятовский, передав тревожные вести. Разговоры о заговоре против ...
Жалғасын оқу
2015-08-19 06:57:28 #
|
Вадим Михайлович,огромное вам спасибо за мужа,которого вы спасли благодаря своему профессионализму.Вы врач от бога,не бросайте наш город,здесь остались единицы таких врачей как вы.В 2014 году в нашу семью пришла беда,беда от врачей,которые неправильно поставили диагноз моему мужу в БСМП 2,мы прошли ад.......и тут появились вы,наш спаситель после перевода в Кабанова именно благодаря вам был установлен правильный диагноз и в кратчайшие сроки проведены операции,сейчас мой муж на ногах!!!!!!!!!спасибо вам,в нашей семье ваше имя звучит часто,и всегда с улыбкой,потому как вы не только отличный врач ,но и добрый отзывчивый и с чувством юмора человек!!!!Всех благ вам и вашей семье,мы о вас всегда будем помнить!!!!!!!!!!семья Б.