ПНТУ — Полтавский национальный технический университет имени Юрия Кондратюка

1.00   25   19 — 27 отзывов 103

Источник
Электронная почта
Адрес

36011, г. Полтава, просп. Первомайский , 24

Телефон

(05322) 7-38-67, 2-56-99, 7-50-95

Рейтинг ПНТУ (67)

Уровень получаемого образования
Уровень востребованности специалистов
Уровень технического обеспечения
Отношение к спорту
Работа профкома
Качество питания в столовой

Отзывы ПНТУ (27)

14 марта 2015 03:14 #

Ответить |  Пожаловаться

Онищенко, как страус! Делает вид что он очень деловой, а на самом деле дятел, тупой, думает, что ПНТУ для него. Жаль, что преподавателей запугал, обезличел их,подмял под себя, но это понятно преподаватели должны обучать студентов, двигать науку! Онищенка не надо убивать, поставить обычным преподавателем, те кого он обманул, студенты, на лекции не будут до него ходить, он сам себя сожрет, шизофреник остепененный. И очень хочется, чтоб молодой, не тупой следователь сделал на нем каръеру, можно и молодому врачу защитить десертацию. И воинам АТО посмотреть ему в глаза, без свидетелей. Слава Украине!

+18

14 марта 2015 03:23 #

Ответить |  Пожаловаться

Порядок в ПНТУ навести очень просто, провести выборы ректора, как в ПНПУ им.В.Г.Короленка и все. Это подсказка министру.

+16

01 апреля 2015 14:56 #

Ответить |  Пожаловаться

головне, що ви повинні знати і що підтверджує приналежність оніщенка до банди януковича, це участь у цьогорічних парламентський виборах.

А саме залучення адмін ресурсу.

Окрім того, що газеті, які роздавались, друвалися за рахунок університету (при чому заздалегідь було проставлено дату, яка раніше за дату виборів), деяка роздатка друкувалась і самому університеті, а працівники редакційного відділу робили верстку макетів, автобуси університету, та відповідно пальне, яке возило агітаторів по області також оплачувалось університетом.

Багато працівників, які під виглядом профоріентаційної роботи (в школах, будинках культури) співали танцювали та агітували електрорат голосувати за Онищенка. Всі ці працівники, загалом молоді з супровідних відділів університету, оформляли собі відпустку. Рева Ігор , який працював помічником, та Мирошниченко Володимир Іванович, яки колись очолював деп.освіти полтавської ОДА, а зараз директор ЦПО, взагалі писали заяву на звільнення на період передвиборчої кампанії.

в якості агітаторів було задіяно понад 60 студентів університету, яі в цей період не відвідували заняття та стаціонарно проживали в Зінькові, диканці і т.д. своє проживання студенти оплачували самостійно, бо їм було обіцяно, що потім гроші будут нараховані як премії чи стипендії.

По факту так і сталось.

За рахунок профкому студентів за службовою було проведено наказ про преміювання студентів. причому, щоб не виникло питань преміювали студентів бюджетників. у кожного була домовленість, що прийдуть гроші на твою картку, ти залишаєш собі деьс гивень 100 інші віддієшь тому студенту, який безпосередньо брав участь у агітації. таких анказів на транж було кілька. все це можна перевірити.Так кожен студент мав отримати десь по 3 тисячі. Але враховуючи жадібність Онищенка навіть до чужих грошей, в кінці року, він, в кращих традиціях партії регіонів вирішив "кинуть" студентів на гроші, якобі списавши на те, що Рева Ігор їх украв.

доречі це одна із причин, чому в 2015 році відрахувалось відразу два аспіранти бюджетники з кафедри фінансів - кафедри ректора. Олексій рева відмовлявся брати хабарі від студентів, Ігоря реву звинуватили в присвоєні коштів.Після повідомлення Квіта на сайті, Онищенко і Ко розслабились та вирішили, що все минулося

+16

19 января 2018 16:43 #

Ответить |  Пожаловаться

Я вчусь на фахівця з туристичного обслуговування. Строяк вирішив відразу двох зайців вбить. Вроді і готельно-ресторанний бізнес зачипив, вроді і туроператорську і турагентську діяльність упомянув. А на виході Ви не маєте ні того, ні іншого. Всі знання, що ви тут отпримаєте, можна прочитати у любительських блогах чи на відповідних сайтах. Ніякої практичної роботи немає, більше 80 відсотків інформації йде на домашнє опрацювання, кожного року вас будуть змушувати брати участь в ПЛАТНИХ конференціях, де ви будете писати тези до неіснуючих наукових робіт, виробнича практика - то тяжке питання, бо довіри щодо вашої компетенції не чекайте. Випливає питаннячко: "За що я взагалі плачу гроші?"

У цьому навчальному році на нашу спеціальність ледь набралась 1 група. Корупція пронизує цей університет наскрізь. Дякую, нашому вічному, любімому рєктору. Ви знищили місце, про яке від старшого покоління я чула тільки хороші відгуки.

+31

06 декабря 2019 18:14 #

Ответить |  Пожаловаться

Исторически самый масштабный ВУЗ Полтавы, но узурпация власти в руках человека, который лично не написал ни одной статьи, ни одной работы дало о себе знать.

Разогнал лучших доцентов /поломал их научные карьеры, подорвал им здоровье/ и в результате остались одни пресмыкающиеся бездари. Загублен многолетний потенциал такого фундаментального института.

Но ректору и его ближнему кругу лишь бы лично обогатиться. А для университета они сделали лишь тротуарные дорожки, которые круглый год фоткают и восхваляют. Позорище

+3

18 мая 2020 23:00 #

Ответить |  Пожаловаться

Полностью согласен с предыдущим комментарием. За 17 лет ректорского правления В.Онищенко даже выступать без бумажки не научился, хотя ретранслирует все время один и тот же лозунг про "освіту--науку-бізнес" - свое жизненное кредо как выжать денег себе из ВНЗ.
Вопреки всем гос.наградам, не написал ни единой книги или статьи, принуждаючи подчинненых вписывать свое имя в ими написанные труды. И их же потом уволил. Человек без малейшего чувства чести и совести

+39

04 июня 2020 20:50 #

Ответить |  Пожаловаться

Это не ВУЗ, а контора по заманиванию наивных детей и их родителей с целью получения бюджетных денег и денег физлиц. Все их "образование" неактуально. Кадровый состав посредственный, занятия примитивные. Все держится только на саморекламе

+34

06 июня 2020 08:09 #

Ответить |  Пожаловаться

It is really innovative and modern University. It provides high quality education and trains professionals. Really recmmend this University

-41

06 июня 2020 08:17 #

Ответить |  Пожаловаться

It is modern and innovative University. It provides high quality education and trains professionals. Really recommend the University

-39

06 июня 2020 08:21 #

Ответить |  Пожаловаться

Навчався в цьому Університеті, матеріальна база постійно обновляться, викладачі дають гарні знання! Рекомендую

-27

06 июня 2020 08:29 #

Ответить |  Пожаловаться

Університет постійно розвивається, налагоджується співпраця з різними університетами світу.

-24

06 июня 2020 09:39 #

Ответить |  Пожаловаться

За последние годы много стремительных изменений - новые лаборатории и корпуса, новые специальности, программы обмена и стажировок.

-22

06 июня 2020 11:22 #

Ответить |  Пожаловаться

Люблю свой университет!!! Лучше нет в Полтаве!!!

-23

07 июня 2020 08:39 #

Ответить |  Пожаловаться

Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" дуже стрімко розвивається! В університеті створені всі умови для якісного навчання. Тут студенти мають змогу реалізувати себе в науковій, спортивній та громадській діяльності.
За цей час було відкрито багато різних лабораторій, був відкритий спортивний корпус, все це робиться для якісного навчання студентів і підготовки висококваліфікованих фахівців.

-20

09 июня 2020 08:54 #

Ответить |  Пожаловаться

навчаюся на факультеті фізичної культури та спорту, дуже задоволена якістю освіти, маю багато можливостей реалізувати себе ( в чому дуже допомагають викладачі).
з проходженням практи ніяких проблем, я проходила практику на базі СДЮШ №2 залишилася дуже задоволеною (отримала багато практичних навичок)
наукове життя в університеті на високому рівні, мала можливіть приймати участь у наукових конференціях, цього року вони проходили он лайн на міжнародному рівні, дуже рада що мала можливість приймати участь у цих конференціях)))
якщо вихочете здобути якісну освіту, розвиватися науково, реалізувати себе, тоді кращого місця ніж Полтавська Політехніка, вам не знайти!!!!!

-25

14 апреля 2021 20:00 #

Ответить |  Пожаловаться

Not modern and not relevant education. Only loosing time and finance

+16

22 мая 2021 10:23 #

Ответить |  Пожаловаться

Пойти учиться в Полтавську Политехнику, ПолтНТУ и т.п. - это как пойти учиться в Школу Богословия на 6 лет, а потом пытаться найти работу))) Они (преподаватели с кучей грамот, которые не стоят бумаги на которой напечатаны) - не смогли бы сами устроиться на работу! Даже в Полтаве (не говоря уже о Киеве или загранице). Поэтому поступайте, если хотить получить диплом и безработицу впереди!!!
И кстати, этот фарс с переименованиеми универа - всего лишь законное основание переизбираться ректрора много-много раз. Ничего общего с качеством образования это не имеет(((

+8

25 июня 2021 04:42 #

Ответить |  Пожаловаться

Not recommend study at this university. No books, no researching, no professionals. All courses are boring and clueless. And very cold in classrooms. Transfer from this institution is not possible

+3

01 августа 2021 03:01 #

Ответить |  Пожаловаться

В университете в корне НЕПРАВИЛЬНАЯ СИСТЕМА ЦЕННОСТЕЙ.

ПЛАГИАТ докторской диссертации РЕКТОРА с российских учебников - это не только доказательство отсутствия учености ректора, но и причина неправильных критериев подбора всего преподавательского состава.

Как следствие:

УВОЛЬНЕНИЕ преподавателей, СОЗДАЮЩИХ ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗНАНИЯ (учебники и статьи)

и ВОЗВЕДЕНИЕ в проректоры и деканы преподавателей с НУЛЕВЫМ ВКЛАДОМ В НАУКУ И ОБРАЗОВАНИЕ.

ЗАКРЫТИЕ БИБЛИОТЕКИ как предмета гордости любого университета - тоже из-за непонимания ее роли в высшем образовании.

Назначение в СТУДЕНЧЕСКИЕ ОРГАНЫ САМОУПРАВЛЕНИЯ ДЕТЕЙ НАЧАЛЬНИКОВ (бесталантливых, как и их родители, но полезных для public relations).

И вот именно поэтому, после учебы здесь, вы не можете иметь желанный объем знаний и претендовать на успешное трудоустройство.

Правда, если у вас нет личных талантов и вам нужно освоить курс подхалимства как средство карьерного роста - WELCOME

+3

07 сентября 2021 09:14 #

Ответить |  Пожаловаться

Ніякого розвитку й істотних змін у цьому вузі немає. Той самий ігроман, мегаломан та ідіот Здрищенко вже багато років. Та сама система тотальних доносів і рабського підлизування. Та сама мильна показуха. Те саме фіктивне студентське самоврядування, до якого входять тільки чада багатіїв – друзів верхівки вузу. Ну відкрили кілька нових кафедр і аудиторій, так водночас закрили низку старих! У підсумку – круглий нуль змін. Нікому не раджу цей заклад, бо совєцька система тут в’їлася в стіни.

+3

08 сентября 2021 21:16 #

Ответить |  Пожаловаться

Смешно было слушать Ректора на Посвяте Студентов 2021, когда он сказав, что Интститут был создан в 1818 году и ему "майже 200 років")))))) Ректор походу считать может только до 200))

Еще он похвастался, что Полтавська Политехника входит в ТОП 10 мирового рейтинга ТHE, не уточнив в какой номинации. Может он сам не понял, что сказал?)

+3

17 сентября 2021 09:52 #

Ответить |  Пожаловаться

После увольнения талантливых и перспективных ученых, и возвеличивания лизоблюдов, этот, ранее прекрасный ВУЗ, превратился в место учебы для интеллектуально ущербных...

+3

01 января 2022 16:01 #

Ответить |  Пожаловаться

Якщо хочете даремно витратити декілька років свого життя, цей "університет", а точніше бурситет для вас.

+4

05 января 2022 09:11 #

Ответить |  Пожаловаться

Цей ВНЗ стільки разів перейменовувався, що у резюме важко написати і пояснити, де я навчався (особливо іноземцям). Це дійсно дратує, коли ні очікуваних знань, ні навіть як такого диплому не маєшь... За кордоном університети не перейменовують (тим більше 5 разів). Цікаво, скільки ще разів його перейменують, щоб узаконити вибори ректора, і ускладнити життя випускникам... Тож не раджу цей заклад з багатьох причин

+3

14 июня 2022 23:15 #

Ответить |  Пожаловаться

Университет работает сейчас?

0

09 апреля 2023 15:23 #

Ответить |  Пожаловаться

Дякуючи оніщенку вигнали усіх нормальних викладачів. Усюди хабарі та й тільки. Ця проросійська сволота спаплюжила гідний університет який би міг бути передовим в Україні.

0

12 апреля 2023 06:45 #

Ответить |  Пожаловаться

Це не університет, а дурдом. Викладачі, які самі нічого не знають і корупція.
Цей "університет" створений для того, щоб викачувати гроші з людей, а не навчати.
Нікому не рекомендую

0

Добавить отзыв ПНТУ

Комментарий:

Рекомендуете ВУЗ друзьям?

Факультеты ПНТУ

Список факультетов временно пуст. Присылайте информацию о ВУЗе на s...@protonmail.com и мы разместим ее на Профессор Рейтинг!

Информация о вузе

Раздел временно пуст. Присылайте фотографии и информацию о ВУЗе на s...@protonmail.com и мы разместим ее на Профессор Рейтинг!

Контакты

Адрес

36011, г. Полтава, просп. Первомайский , 24

Телефон

(05322) 7-38-67, 2-56-99, 7-50-95

Сайт
Электронная почта