КУРО — Киевский университет рыночных отношений

1.00   1   0 — 2 отзывов 3

Источник
Электронная почта
Адрес

02152, м.Київ вул.Березняківська, 26-Б

Телефон

(044) 553 — 65 — 96

Рейтинг КУРО (2)

Уровень получаемого образования
Уровень востребованности специалистов
Уровень технического обеспечения
Отношение к спорту
Работа профкома
Качество питания в столовой

Отзывы КУРО (2)

13 июля 2021 14:34 #

Ответить |  Пожаловаться

ВУЗ достойный, в этом году закончила, помогли с работой, буду поступать на магистратуру

0

13 июля 2021 18:33 #

Ответить |  Пожаловаться

Бажаю залишити відгук-реальний! Я навчаюсь тільки 2 роки в цьому Коледжі на юридичному факультеті, але за цей час я настільки виріс в освітньому та духовному плані, що впевнений, не кожний провідний ВУЗ нашої країни може надавати такі знання та підтримку, можливість розкрити себе.. Якщо студент бажає розвиватися, опановувати свою майбутню професію, то саме КУРВ гарний старт! Саме в КУРВ за підтримки Департаменту молоді та спорту м.Києва проводився конкурс творчих робіт "Нас єднає прапор України: духовна єдність поколінь". Студенти з усіх куточків нашої держави взяли участь в цьому конкурсі. Крім того, до 150- річчя від дня народження Лесі Українки та до Міжнародного дня рідної мови були проведені студентські проекти, де ми читали поезію Лесі Українки, Тараса Шевченка не тільки українською мовою, а й англійською . Приємно зазначити, що на засіданні усного журналу, приуроченого до 15 річчя Всеукраїнського дня вишиванки, почесним гостем був Лобода Борис Іванович, заслужений артист України. Крім того, до Дня молоді України саме студенти КУРВ були відзначені ПОДЯКАМИ Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської Міської РАДИ КМДА за розвиток молодіжної політики в місті Києві. Заохочення номінантам вручав особисто Віталій Кличко, мер столиці! І ще багато багато заходів було в сітах цього найкращого освітнього закладу. Майже кожний місяць круглі столи, он лайн конференції з юридичних питань та багато іншого. Студент латинською мовою означає, ТОЙ, ХТО ПРАГНЕ ЗНАНЬ! Якщо це головна мета, то саме КУРВ для Вас, а якщо ні, тоді Ваше покликання тільки писати негативні відгуки. Кожний вибирає для себе мету самостійно! Успіхів всім нам!

0

Добавить отзыв КУРО

Комментарий:

Рекомендуете ВУЗ друзьям?

Факультеты КУРО

Список факультетов временно пуст. Присылайте информацию о ВУЗе на s...@protonmail.com и мы разместим ее на Профессор Рейтинг!

Информация о вузе

Раздел временно пуст. Присылайте фотографии и информацию о ВУЗе на s...@protonmail.com и мы разместим ее на Профессор Рейтинг!

Контакты

Адрес

02152, м.Київ вул.Березняківська, 26-Б

Телефон

(044) 553 — 65 — 96

Сайт
Электронная почта