КНУКиИ — Киевский национальный университет культуры и искусств

1.00   3   0 — 1 отзывов 5

Источник
Электронная почта
Адрес

ул. Щорса, 36, Киев, 01133

Телефон

(044) 529-98-33, (044) 529-93-37

Рейтинг КНУКиИ (4)

Уровень получаемого образования
Уровень востребованности специалистов
Уровень технического обеспечения
Отношение к спорту
Работа профкома
Качество питания в столовой

Отзывы КНУКиИ (1)

29 декабря 2020 22:28 #

Ответить |  Пожаловаться

Михайло Поплавський по п''яні вирішив виступити як філософ. Ось тільки початок його паскудного виступу. – «Студенти мои !!! Я хочу поміркувати про час як філософ !!! Що ж таке час? Хто зміг би пояснити це просто і коротко? Хто зміг би осягнути подумки, щоб ясно про це розповісти? Про що, однак, згадуємо ми в розмові, як про зовсім звичному і знайомому, що не про час? І коли ми говоримо про нього, ми, звичайно, розуміємо, що це таке, і коли про нього говорить хтось інший, ми теж розуміємо його слова. Що ж таке час? Якщо ніхто мене про це не питає, я знаю, що таке час; якби я захотів пояснити запитувачу - ні, не знаю. Наполягаю, однак, на те, що твердо знаю: якби нічого не відбувалося, не було б минулого часу; якби ніщо не відбувалося, не було б майбутнього часу ... І якби даний завжди залишалося справжнім і не йшло в минуле, то це було б вже не час, а вічність; Нині виявляється часом тільки тому, що воно йде в минуле». – Ну, дає філософ, як ніби обкурился травичкою або виступає на собачій виставці !!! Звідки слова такі знає, як ніби навчався в школі. Або це дійсно зношеність нейронів надкраевой звивини тім''яної частки головного мозку? Будемо уважно спостерігати.

0

Добавить отзыв КНУКиИ

Комментарий:

Рекомендуете ВУЗ друзьям?

Факультеты КНУКиИ

Список факультетов временно пуст. Присылайте информацию о ВУЗе на s...@protonmail.com и мы разместим ее на Профессор Рейтинг!

Информация о вузе

Раздел временно пуст. Присылайте фотографии и информацию о ВУЗе на s...@protonmail.com и мы разместим ее на Профессор Рейтинг!

Контакты

Адрес

ул. Щорса, 36, Киев, 01133

Телефон

(044) 529-98-33, (044) 529-93-37

Сайт
Электронная почта