КНЛУ — Киевский национальный лингвистический университет

2.33  2   5  Отзывы 3 8

Сайт
Электронная почта

@

Адрес

ул. Великая Васильковская, 73, г. Киев, 03680

Телефон

(044) 287-33-72

Рейтинг КНЛУ (8)

Уровень получаемого образования 2.5
Уровень востребованности специалистов 2.3
Уровень технического обеспечения 1.8
Отношение к спорту 2.6
Работа профкома 2.0
Качество питания в столовой 2.9

Отзывы КНЛУ (3)

2023-02-20 11:55:05 #

 |  

Поступив до КНЛУ до магістратуру на іспанську мову, маючи вже досвід роботи перекладачем. Хоч і прожив в іспаномовній країні кілька років, все одно можу сказати, що отримав цінні знання для себе.
Я знаю, що про КНЛУ єдиною думки не має: хто задоволений, хто ні. І це нормально, це природньо. У кожного складаються свої відносини. Але з поміж усього я хочу виділити одну думку: навчатися не легко, особливо для тих хто хоче отримати знання, просто так вони не даються, але завжди на допомогу приходять викладачі, вони відкриті для вашого старання. Взагалі, я задоволений глибиною знань та професіоналізмом викладачів. Строгим, але хорошим відношенням до студента.

2018-07-31 01:07:09 #

 |  

Прочитала інші відгуки, і вирішила написати свій. По-перше, я навчалася в Інституті Сходознавства, тому мій досвід може значно відрізнятися від досвіду студентів, що навчаються на інших факультетах. Я навчалася на бюджеті, отримувала підвищену стипендію, рік стажувалася в Китаї (безкоштовно за сприянням КНЛУ) і закінчила бакалаврат з червоним дипломом. Жодного разу не платила за екзамени чи заліки (хоча на охороні безпеки на першому курсу нас так дрючили, що багато студентів би проплатили, якби такий варіант був доступним 
Можна довго говорити про плюси і мінуси університету і прочитавши інші відгуки, я можу сказати, що погоджуюся із багатьма скаргами. Тим не менш, я абсолютно не згодна з загальними висновками про те, що в КНЛУ все погано і вступати не варто. Дійсно, університету є над чим працювати, але ті можливості, які відкрилися для мене дякуючи навчанню в КНЛУ, переважують будь-які недоліки, з якими я зіштовхувалась протягом чотирьох років навчання там.
По-перше, стажування в Китаї. Факультет сходознавства має співробітництво з університетами та державними організаціями, які щороку безкоштовно відправляють студентів на безкоштовне стажування в країнах Далекого та Близького сходу. Я рік стажувалася в Китаї. Курси китайської як іноземної та житло були оплачені, також я отримувала стипендію на проживання, якої було достатньо на їжу і т.д. Зараз при університеті функціонує Інститут Конфуція, тому можливостей поїхати в Китай ще більше і вони більш доступні.
По-друге, після випуску із КНЛУ я отримала стипендію від канадського університету на магістратуру з Лінгвістики. Стипендія майже повністю покрила вартість навчання на 2 роки. Також кожен студент магістратури отримав посаду асистента професора, із зарплатою, якої було достатньо для проживання. Вгадайте, що мені допомогло здобути місце в престижному канадському вузі та стипендію? Червоний диплом в КНЛУ, досвід стажування в Китаї, вільне володіння чотирма мовами, рекомендації від професорів КНЛУ та сприяння університету на усіх етапах подачі документів.
По-третє, після випуску із канадського університету я два роки працювала перекладачем у Америці. КНЛУ дав мені чудову базу англійської мови і мотивацію на набагато глибше вивчення даної мови.
По-четвере, виявилося, що робота перекладача не є роботою моєї мрії. Я подала і вступила в кілька американських шкіл прав, дві із яких запропонували мені безкоштовне навчання. Як? Здача тесту LSAT на високий бал, червоний диплом КНЛУ, канадська магістратура, рекомендації українських та канадських професорів, сприяння КНЛУ на всіх етапах подачі документів. Попереду 3 роки вивчення права США. Позаду – Канада, Китай та український КНЛУ, з плюсами та мінусами, та з приємними спогадами і прекрасними людьми, яких я там зустріла.
То, питається, якого дідька мені зараз сидіти і розписувати недоліки вишу, завдяки диплому якого я отримала шикарні можливості і зараз задоволена тим, де я і що я? Тим не менш, не можу не торкнутися теми мінусів, зазначеними в інших коментах.
1. «Мову знати не будете». Звісно не будете, якщо не будете зубрити все те, що дає універ і зубрити все те, чого універ не дає.
2. «Общаги погані. Всюду таргани». А ще «общаги» дешеві. Як для Києва, то дуже дешеві. Як на мене, співвідношення якості і ціни непогане. Варіант вирішення проблеми – знімайте житло, яке вам подобається.
3. «КНЛУ нічого не дає». Ага, особливо якщо не намагатися нічого брати. За все треба боротися: за оцінки, за стажування, за знання, за свої права, за стипендії. Розумних багато, треба ще й самому гребти всіма чотирма.
Наостанок хочу сказати, що мій успішний досвід не є винятковим. Мої одногрупники знайшли себе у таких сферах як бізнес, переклад та викладання. Це ті, про яких я знаю. Так що на чому фокусуватися – на тарганах в «общагах» чи на тому, які можливості може відкрити КНЛУ для вас – вирішувати вам.

2014-09-20 18:30:37 #

 |  

Отличный ВУЗ. Имеет кроме филологических факультетов, еще и экономический и юридический. Есть очень именитые преподаватели, много молодых.

Недостатком ВУЗа можно назвать наличие слабой и порой плохо функционирующей административной структуры: отдел кадров, бухгалтерия, помощники ректора, ректорат и пр.

Добавить отзыв КНЛУ

Уровень получаемого образования
Пожалуйста, выберите один
Уровень востребованности специалистов
Пожалуйста, выберите один
Уровень технического обеспечения
Пожалуйста, выберите один
Отношение к спорту
Пожалуйста, выберите один
Работа профкома
Пожалуйста, выберите один
Качество питания в столовой
Пожалуйста, выберите один

Комментарий:

Пожалуйста, введите комментарий.
Рекомендуете ВУЗ друзьям?
Пожалуйста, выберите один

Структура КНЛУ

Список факультетов временно пуст. Присылайте информацию о ВУЗе на s...@pr...org и мы разместим ее на Профессор Рейтинг!

Информация о вузе

Раздел временно пуст. Присылайте фотографии и информацию о ВУЗе на s...@protonmail.com и мы разместим ее на Профессор Рейтинг!